PÓŁFINAŁY POWIATOWE SIATKÓWKA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW !!!

Zawody półfinałowe dziewcząt i chłopców w siatkówce odbyły się w Rudce i Wierzchosławicach.  Dziewczęta walczyły z silnymi zespołami z Rudki oraz Szynwałdu. W pierwszym meczu uległy dziewczętom z Rudki 2:1. Kolejny mecz z Szynwałdem miał już bardziej emocjonujący przebieg. Po zaciętej walce w  tie-breaku nasza szkoła wygrała 19:17. Wszystkie zespoły miały taką samą liczbę punktów i setów. Przy podliczenie małych punktów okazało się, że zabrakło nam szczęścia /za dużo straconych punktów/  i nie awansowaliśmy do Finału.

Chłopcy swój półfinał rozpoczęli w Wierzchosławicach rozgrywając mecze z Lisią Górą i Skrzyszowem. W swojej grupie zajęli I miejsce wygrywając wszystkie mecze 2:0.           Mecz o awans rozegrali  ze szkołą z Wielkiej Wsi wygrywając 2:0.  Zwycięstwo to zapewniło im udział w Finale powiatowym.

Gratulacje dla dziewcząt i chłopców.

Składy:

Dziewczęta: Gomółka Aleksandra, Krzemień Katarzyna, Więcław Gabriela, Tokarz Gabriela, Bibro Wiktoria, Węglińska Emilia, Witek Gabriela.

Chłopcy: Tomasz Wrona, Jan Iwanicki, Patryk Gąsior, Kacper Gdowski,  Szymon Mleczek, Szymon Jacher, Kajetan Słomski , Szymon Kieroński, Szymon Więcław, Wiktor Więcław, Mateusz Stelmach.