LEKCJA WF W HALI „JASKÓŁKA”

14.03.2024 r. uczniowie klasy V i VI naszej szkoły wzięli udział w Tarnowskim Dniu Sportu, czyli Ogólnopolskiej Lekcji WF-u.

W Hali sportowej „Jaskółka” zgromadziło się ponad 400 uczniów klas Vi VI z Tarnowa i pobliskich miejscowości. Uczniowie mieli możliwość obejrzenia pokazu akrobatycznego oraz pokazu szkoły tańca Cheerleaders Academy All Stars. Następnie pod okiem gwiazd sportu oraz trenerów pokonywali kolejne sektory, w których prowadzone były zajęcia. M.in. były takie dyscypliny jak: piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna, koszykówka, wspinania na linie,  łucznictwo, gimnastyka…i wiele innych. Przez ponad 2 godziny  „pot lał się z czoła”, ale wszyscy dotrwali do końca. Na zakończenie imprezy każdy uczeń otrzymał pamiątkowy medal. Zabawa była wspaniała !!!