Wycieczka do Krakowa i Wieliczki.

 

Od kilku lat uczniowie naszej szkoły relacjonują wycieczki tworząc piękne fotoreportaże. Od kilkunastu dni na korytarzu szkoły można zaobserwować właśnie prace tego typu co oznacza że uczniowie byli na wycieczce. W drugiej połowie października uczniowie klas IV – VI pojechali na wycieczkę rekreacyjno-historyczno-krajoznawczą.
Najpierw pojechaliśmy do krakowskiego aqua parku, gdzie wszyscy się świetnie bawili. Jedni zjeżdżali na zjeżdżalniach, inni wspinali się i wpadali do wody,
a jeszcze inni po prostu leżeli sobie w jacuzzi ;).
Po wielu atrakcjach wodnych udaliśmy się na zasłużonego hamburgera.  Następnie dotarliśmy do głównego celu naszej wycieczki czyli  – kopalni soli w Wieliczce. Tam czekał na nas Skarbnik z atrakcjami. Dwie z dziewczyn obdarował pierścionkami i kilkunastu uczniów kryształami soli. Mięliśmy również przyjemność (choć nie wszyscy uznali to za przyjemność :)) przejechać się windą. Po trzech godzinach aktywnego zwiedzanie wyjechaliśmy z głębi Ziemi, gdzie mogliśmy zakupić różne pamiątki. Zmęczeni ale zadowoleni wróciliśmy do Zbylitowskiej Góry. Wycieczka naprawdę się udała.
Zostały nam piękne wspomnienia w postaci fotoreportaży. Kto ich jeszcze nie widział to niech się śpieszy bo jeszcze wiszą na szkolnych tablicach.

Mgr Ewa Woskowicz

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Reszta zdjęć w galerii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *