KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK W KLASACH I – III

W grudniu w naszej szkole chętni uczniowie klas I-III wzięli udział w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Lulajże Jezuniu” oraz w Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek. Prace plastyczne nawiązujące do tematyki Świąt Bożego Narodzenia uczniowie wykonali pomysłowo i ciekawie.
Podczas Konkursu Kolęd i Pastorałek uczniowie edukacji wczesnoszkolnej zaprezentowali swoje umiejętności wokalne śpiewając oraz umiejętności gry na wybranych instrumentach. Publiczność w ogromnym skupieniu słuchała utworów przygotowanych przez uczniów naszej szkoły.
Atmosfera była nadzwyczaj świąteczna. Poczuliśmy magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Występy dzieci wzbudziły w nas wiele pozytywnych emocji, byliśmy poruszeni podziwiając ich odwagę i talenty. Wyniki konkursów ogłoszone zostaną wkrótce.