Zwycięstwo naszych siatkarek !!!

31 marca 2022 r. nasze siatkarki odniosły niebywały sukces – awans do zawodów rejonowych Igrzysk Młodzieży w piłce siatkowej !!! Ale po kolei…….

Finał powiatowy odbył się w pięknej hali w Gromniku. Do turnieju zakwalifikowały się 4 najlepsze  drużyny z powiatu tarnowskiego: Niedomice, Tuchów, Gromnik i Zbylitowska Góra. Jadąc na zawody liczyliśmy na dobre miejsce, ale to co pokazał  zespół ze Szkoły podstawowej w Zbylitowskiej Górze przejdzie do historii !!! Każdy set wygrany 2:0, Punkty to np. 21:13, 21:3, 21:9…… Po wspaniałych meczach odbyła się dekoracja wszystkich zespołów. Szkoła otrzymała puchar, dyplom a każda zawodniczka  „ złoty medal”. Kolejny etap to zawody rejonowe – drużyny z Tarnowa, Dąbrowy Tarnowskiej, Brzeska i SP w Zbylitowskiej Górze. Emocji  nie zabraknie , a walka będzie na najwyższym poziomie. Dziewczęta na pewno dadzą z siebie  wszystko, aby zająć jak najlepsze miejsce.

Gratulacje dla całego zespołu !!!

Zwycięski skład: Llis Julia, Kawula Milena, Klich Sandra, Kargula Nadia, Iwanicka Kamila, Smoleń Nadia, Solak Karolina, Mirek Patrycja.

                                                                                                                                             Papuga Agnieszka