Kolejne sukcesy w piłce siatkowej odnieśli nasi uczniowie. Od wielu lat nasza szkoła jest najlepsza w Gminie Tarnów. Po wygraniu zawodów gminnych reprezentujemy naszą gminę na zawodach powiatowych, a czasem na wojewódzkich/ rok 2022/.

21.02.2023 r. w naszej szkole odbyły się rozgrywki w piłce siatkowej dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży szkolnej. Nasze dziewczęta odniosły podwójne zwycięstwo. Zarówno starsze jak i młodsze zajęły I miejsca. Kolejny etap to półfinał powiatowy, który odbył się w Rudce. Starsze dziewczęta pokonały wszystkie drużyny tj.: Rudka, Niedomice, Radłów, Szynwałd – awansując do Finału Powiatowego, który odbędzie się 7.03. 2023 r.

Dziewczęta młodsze będą walczyć w półfinale powiatowym  1.03. 2023 r.

Rozgrywki chłopców również przyniosły sukces. Chłopcy starsi wygrali zawody gminne i awansowali do półfinału powiatowego, który odbył się 24.02.2023r.  Po zaciętych meczach zajęli III miejsce. Młodsi zajęli II miejsce w rozgrywkach gminnych. Za rok na pewno będzie lepiej, gdyż wszyscy uczniowie chętnie ćwiczą i doskonalą swoje umiejętności.

Papuga