WYCIECZKA DO CENTRUM EDUKACJI LOTNICZEJ

Tuż po zakończeniu zdalnego nauczania, w dniu Tłustego Czwartku klasa piąta wybrała się na wycieczkę pociągiem do Centrum Edukacji Lotniczej Kraków Airport w Balicach. To unikatowy ośrodek edukacyjny przybliżający zasady funkcjonowania lotniska oraz jego organizację. Misja CEL realizowana jest poprzez organizację zajęć specjalistycznych, szkoleń, warsztatów, kursów e-learningowych, czy udostępnianie dedykowanej dla tego obiektu infrastruktury terminalowej. Zobaczyć tu można teatrzyki o tematyce lotniczej, czy wyposażenie multimedialne uwzględniające najnowsze rozwiązania technologiczne.
My zdecydowaliśmy się na zajęcia edukacyjne ŚCIEŻKA PASAŻERA I TARAS WIDOKOWY, co pozwoliło nam przybliżyć tajemnice podróżowania od prześwietlania bagażu po zajęcie właściwego miejsca na pokładzie samolotu. W czasie tych zajęć dowiedzieliśmy się, jak funkcjonuje lotnisko oraz jak w praktyce wygląda ścieżka odlotowo-przylotowa pasażera. Odwiedziliśmy również wraz z instruktorem taras widokowy.
W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w Cukierni Krakowskie Wypieki na przepyszne pączki. Zapraszamy na multimedialną fotorelację:  KLIK
Serdecznie dziękujemy Pani Jolancie Więcław za pomoc i obecność w czasie wyjazdu.