PIKNIK RODZINNY- „U ŚWIĘTEGO FLORIANA”

7 maja w naszej szkole odbył się piknik rodzinny „ U Św. Floriana”. Uczestnicy imprezy mogli liczyć na różnorodne atrakcje, które promowały aktywne spędzanie czasu wolnego w gronie rodzinnym. Imprezę rozpoczęli uczniowie klas pierwszych prezentując program artystyczny dotyczący Św. Floriana. W tym dniu zaprezentowali się również uczniowie klasy II, III oraz klas starszych prezentując swoje talenty. Gościnnie wystąpili także podopieczni Niepublicznego Przedszkola w Zbylitowskiej Górze. Konkurencje zręcznościowe oraz mecz piłki nożnej rozegrany przez rodziców i strażaków umilił czas wspólnego świętowania. Na scenie można było obejrzeć występ zespołu oraz scholii parafialnej. Na czas imprezy rodzice zadbali o słodki i pyszny poczęstunek dla wszystkich oraz ciepłe i świeże kiełbaski z grilla. W tym dniu życzenia pomyślności i wytrwałości skierowane były do Ochotniczej Straży Pożarnej naszej miejscowości, która przygotowała interesujący pokaz sprzętu gaśniczego i zwinności strażaków podczas gaszenia pożaru.

Niezwykła atmosfera pikniku wynikała ze wspólnego udziału rodziców, uczniów i pracowników szkoły. Nasi najmłodsi uczestniczy w tym ciepłym i słonecznym dniu mogli liczyć na chwilę ochłody.

Dzień 7 maja na długo pozostanie w pamięci społeczności szkolnej i mieszkańców Zbylitowskiej Góry. Był on świetną okazją do wspólnego spędzenia weekendu , do zabawy i integracji środowiska lokalnego w miłej atmosferze.

Zapraszamy do galerii KLIK