MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI W KL. I

W Międzynarodowym Dniu Kropki uczniowie klasy pierwszej obejrzeli animowany film na podstawie książki „The Dot” w którym poznali historię Vashti. To dziewczynka, która dzięki małej kropce i „pani od plastyki” poznała swój talent i uwierzyła we własne możliwości.  W tym dniu zorganizowano wiele działań, które pomogły dzieciom odkryć talenty, poznać swoje mocne strony i je zaprezentować. Przeprowadzona została pogadanka dotycząca wartości, empatii, wiary w siebie. Podczas zajęć dzieci wykazały się niezwykłą kreatywnością, odwagą i pomysłowością. Ten dzień wywołał wiele uśmiechów i radości. Pozwolił uczniom zrozumieć fakt, iż każdy z nas ma jakiś talent i najważniejsza jest wiara w swoje możliwości.