KLASY ÓSME NA TARGACH EDUKACYJNYCH

W ramach zajęć Doradztwa Zawodowego w dniu 25 marca 2022 roku klasy ósme wzięły udział w tegorocznej edycji Targów Edukacyjnych.

Tym razem stoiska wielu szkół ponadpodstawowych Gminy m. Tarnów oraz powiatu tarnowskiego rozstawiły się w Galerii Tarnovia. Dzięki temu mogliśmy poznać oferty oraz profile Zespołu Szkół Technicznych, XX Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jana Pawła II w Gromniku, Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych, II Liceum Ogólnokształcącego, Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Józefa Tischnera, IV Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych – Szkoły Szczepanika, XVI Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej, Branżowej Szkoły I stopnia nr 4, Technikum nr 6, Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, V Liceum Ogólnokształcącego im. Janusza Korczaka, Szkoły Żak, Rzemieślniczej Branżowej Szkoły I Stopnia czy Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych.

To była dogodna możliwość porozmawiania z uczniami oraz pracownikami tych szkół i uzyskania odpowiedzi na wszystkie rekrutacyjne pytania. Mogliśmy również zabrać ze sobą liczne ulotki z aktualnymi informacjami oraz terminami, np.: Dni Otwartych.