KLASA III W MAJSTERKOWIE

Uczniowie kl. III wzięli udział w warsztatach edukacyjnych  organizowanych przez Castoramę.

Pod okiem specjalistów budowali karmnik dla ptaków, doskonaląc umiejętności manualne pracując z drewnem i prawdziwymi narzędziami. Wymagało to wielkiej wytrwałości i skupienia, aby połączyć wszystkie elementy zgodnie z instrukcją. Zajęcia w Majsterkowie rozwijają wyobraźnię

i pokazują, że majsterkowanie wcale nie jest takie trudne. Dzieci zabrały ze sobą własnoręcznie wykonane karmniki oraz drobne upominki.

Bardzo serdecznie dziękujemy pani Marcie za wspaniale przygotowane warsztaty.

W drodze powrotnej do szkoły wstąpiliśmy do  Straży Pożarnej w Tarnowie , gdzie oglądaliśmy nowoczesne pojazdy i sprzęt gaśniczy oraz poznaliśmy zasady bezpiecznego zachowania się w sytuacji zagrożenia pożarowego, będąc w komorze symulacyjnej „Ognik”.