„BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY Z MRÓWKĄ”

W dniu 26 września uczniowie klasy I uczestniczyli w prelekcji poświęconej zasadom bezpiecznego poruszania się po drodze w ramach kampanii Komendy Głównej Policji: „Bezpieczna droga do szkoły z Mrówką”. Najmłodsi uczniowie mieli okazję sprawdzić swoją dotychczasową wiedzę oraz utrwalić informacje dotyczące bezpiecznego poruszania się po drogach i chodnikach. Pani Policjantka przypomniała dzieciom o potrzebie zakładania odblasków podczas poruszania się w obrębie dróg. Każdy pierwszoklasista otrzymał kamizelkę odblaskową ,dzięki którym będą widoczne po zmroku . Bardzo dziękujemy za cenne informacje, słodki poczęstunek i mamy nadzieję, że taka lekcja pozostanie w pamięci naszych pierwszoklasistów na całe życie.