14 PAŻDZIERNIKA – ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

Na ten dzień czekaliśmy z ogromną niecierpliwością. Długo i wytrwale ćwiczyliśmy program artystyczny przygotowany specjalnie na tę okazję. Na uroczystości pojawiło się wielu zacnych gości i cała społeczność szkolna. Z mocno bijącymi serduszkami złożyliśmy Ślubowanie, a nasz Pan Dyrektor Rafał Wnęk dokonał ceremonii pasowania nas uczniów  naszej szkoły. Chyba na to zasłużyliśmy! Nasz program artystyczny bardzo się spodobał ,o czym świadczą liczne pochwały jakie usłyszeliśmy. Otrzymaliśmy też piękne upominki od uczniów klasy drugiej , za które serdecznie dziękujemy. Kolorowe dyplomy Pasowania na ucznia będą wspaniałą pamiątką. Bardzo dziękujemy naszym kochanym Rodzicom za wspaniale przygotowany poczęstunek , a naszym gościom za smaczne słodycze. A jak było świadczyć mogą nasze zdjęcia.

Uczniowie kl. I i wych. Barbara Rybska

Reszta zdjęć w galerii.