WYSTAWA ZWIERZĄT EGZOTYCZNYCH W TARNOWIE

W kwietniu odbyło się niezapomniane spotkanie ze zwierzętami, które na co dzień możemy spotkać jedynie w programach przyrodniczych lub ogrodach zoologicznych.Podczas wystawy oglądaliśmy ok. 100 wyjątkowych okazów, którym przyglądaliśmy się z bliska, a wybrane okazy braliśmy na ręce, głaskaliśmy i robiliśmy pamiątkowe zdjęcia. W akwariach odzwierciedlających naturalne środowisko poszczególnych gatunków były gady, płazy i owady m. in. tarantule, gekony, skorpiony, legwany czy dusiciele. Animatorzy tych interaktywnych prelekcji opowiadali o życiu tych zwierząt i ich zwyczajach. Była to wspaniała lekcja przyrody, którą na długo zapamiętamy, bo dzięki niej wiele dzieci pokonało różne fobie związane ze zwierzętami.

Uczniowie klas I-III z wychowawcami.

Zobacz zdjęcia w galerii i poniżej.

1 (2)

1 (7)