WYCIECZKA KL. IIA DO FABRYKI CHARLIEGO W KRAKOWIE

Dnia 29 września uczniowie kl. IIa wybrali się pociągiem  na wycieczkę do Fabryki Czekolady Charliego w Krakowie. Dzieci pod okiem animatorki poznawały tajniki czekolady i odkrywały najciekawsze fakty dotyczące ulubionych słodkości. Podczas warsztatów uczestnicy wcielając się w rolę deserantów własnoręcznie przygotowywały praliny i czekoladki . Dodatkowo zabawę i pracę uatrakcyjnił strój prawdziwego chocolatiera. Uczniowie  mieli okazję obejrzeć film edukacyjny o produkcji czekolady i plantacji kakaowca oraz zobaczyć jedyny w Polsce owoc kakaowca. Na koniec każdy z uczestników warsztatów otrzymał słodki upominek. Ależ to była pyszna zabawa! Kolejnym punktem wycieczki było zwiedzanie starówki Krakowa. Dzieci podziwiały Sukiennice, Kościół Mariacki, piękne kamienice w Rynku, spacerowały słynną ulicą Floriańską. Był również czas na zakup upragnionych pamiątek z wycieczki. Podczas wycieczki pomocą służyli rodzice, którzy pełnili rolę opiekunów. Za zaangażowanie rodziców  podczas wycieczki bardzo dziękujemy!!

Uśmiechnięte i zadowolone buzie dzieci pokazały ,że była to wspaniała i słodka  jesienna wycieczka!!!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji KLIK