UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/23

Wrzesień to miesiąc cudownego babiego lata, kwitnących wrzosów, dojrzewających kasztanów i spotkań po wakacyjnej rozłące z przyjaciółmi ze szkolnej ławy.

Tegoroczne obchody rozpoczęcia roku szkolnego były w Szkole Podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej w Zbylitowskiej Górze wyjątkowo uroczyste.

Świętowanie rozpoczęliśmy Mszą Świętą inauguracyjną w kościele parafialnym p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego, zaś uroczystości szkolne obejmowały część oficjalną oraz artystyczną.

Z okazji 83 rocznicy wybuchu II wojny światowej oddaliśmy hołd tym, którym zawdzięczamy wolność i niepodległość a dwudziestu jeden uczniów z klasy pierwszej złożyło ślubowanie.

Na zakończenie klasa szósta w krótkim słowno-muzycznym występie zobrazowała wyjątkowość naszej szkoły i podziękowała tym, którzy prowadzą przez meandry wiedzy, inspirując i motywują do aktywnego działania całą szkolną społeczność.

Przez najbliższe dziesięć miesięcy, wszyscy miejmy odwagę marzyć, nie bójmy się chcieć!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystości. KLIK