III PIKNIK U ŚWIĘTEGO FLORIANA

27 kwietnia w naszej szkole odbył się piknik rodzinny „ U Św. Floriana”. Uczestnicy imprezy mogli liczyć na różnorodne atrakcje, które promowały aktywne spędzanie czasu wolnego w gronie rodzinnym. Gościnnie wystąpili  podopieczni Niepublicznego Przedszkola w Zbylitowskiej Górze, którym towarzyszyła Pani Dyrektor wraz z opiekunami. Uczniowie klasy pierwszej zaprezentowali program artystyczny dotyczący Św. Floriana. W tym dniu zaprezentowali się również uczniowie klasy drugiej i klas trzecich oraz klas starszych prezentując swoje talenty. Klasa VII zaprezentowała fragment „Dziadów”, który pod kierunkiem pani polonistki prezentowała podczas Gminnego Przeglądu Teatrzyków Szkolnych. Nasi specjalni gości w tym wójt Gminy Tarnów Grzegorz Kozioł i radni Zbylitowskiej Góry nagrodzili naszych uczniów, którzy chętnie uczestniczyli w licznych konkursach szkolnych i gminnych.

Na czas imprezy rodzice zadbali o słodki i pyszny poczęstunek dla wszystkich oraz ciepłe i świeże kiełbaski z grilla. Rada rodziców zadbała o liczne atrakcje na świeżym powietrzu.  Ochotnicza Straż Pożarna naszej miejscowości wspierała naszą szkołę w organizacji tej uroczystości. Nasi najmłodsi uczestnicy w tym ciepłym i słonecznym dniu mogli liczyć na chwilę ochłody.

Niezwykła atmosfera pikniku wynikała ze wspólnego udziału rodziców, uczniów i pracowników szkoły.

Dzień 27 kwietnia na długo pozostanie w pamięci społeczności szkolnej i mieszkańców Zbylitowskiej Góry. Był on świetną okazją do wspólnego spędzenia weekendu , do zabawy i integracji środowiska lokalnego w miłej atmosferze.

Dziękujemy za liczne przybycie oraz wspólną zabawę.

Fotorelacja z pikniku w galerii