ZABAWA KARNAWAŁOWA W KL.1A

W dniu balu karnawałowego uczniowie klasy  1A  przyszli do szkoły przebrani w piękne stroje balowe. Następnie samodzielnie udekorowali swoją klasę balonami i serpentynami, aby stworzyć nastrój radości i zabawy. Przy wesołej i skocznej muzyce rozpoczęły się wspólne tańce, pląsy i korowody. Dzieci chętnie wzięły udział w zabawie karaoke i wspólnie śpiewały znane im piosenki, świetnie się przy tym bawiąc. Według własnej inwencji tworzyły układy taneczne i ruchowe do różnych melodii. Odbyły się również zabawy muzyczno – ruchowe z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Ponieważ bal odbył się w Tłusty Czwartek nie zabrakło również tradycyjnego pysznego pączusia. O poczęstunek zadbali nasi wspaniali rodzice. Dzień ten na pewno pozostanie na długo w pamięci pierwszoklasistów, ponieważ zabawa była super!

Nasza fotorelacja : KLIK