Sukces w Wojewódzkim Konkursie Historycznym.

W dniu 14 listopada odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród dla najlepszych uczestników Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Historycznej pod hasłem. „W przeddzień 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości…”. W gronie laureatów  poczesne miejsce, bo III, zajął uczeń V klasy naszej szkoły Michał Gomółka. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie klas IV – VI oraz uczniowie gimnazjum i klasy VII. W kategorii klas IV – VI startowało ponad 300 osób z całego województwa małopolskiego.

Michałowi serdecznie gratuluję doskonałego wyniku. Dziękuję też Michałowi oraz Emiliom, Krzyśkowi, Przemkowi, Sebastianowi, Przemkowi i Mateuszowi z klasy V oraz Weronice, Dorocie, Amelce, Martynie, Bartoszowi, Karolowi i Bartkowi z klasy VI, a także Oli, Kasi i Szymonowi z klasy VII za aktywność i poświęcony czas na przygotowanie się do konkursu.

Jerzy Ćwik

his (1)