Konkursy języka angielskiego w I półroczu.

Na wyniki  konkursu leksykalnego  Memory Master z niecierpliwością oczekuje 37 uczestników jego jesiennej edycji.  Przypominamy że czas oczekiwania na wyniki do lutego 2019 skrócić sobie można …. przygotowując się już do wiosennej edycji konkursu, korzystając z aplikacji dostępnej na stronie organizatora (Blumont).

Do Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla szkół podstawowych przystąpiła rekordowa jak dotąd liczba uczestników tj 24 uczniów naszej szkoły.

Do etapu rejonowego awansowali: Szymon Górski z kl. VIII, Mateusz Warzała z kl. VII oraz Łukasz Bulanda z klasy V !!!

Kolejne wyzwanie, jakiego podjęło 6 naszych uczniów to międzyszkolny konkurs języka anielskiego Improve Your English  organizowany przez III LO w Tarnowie.

Gratulujemy naprawdę dobrych wyników w tym wyjątkowo trudnym konkursie:

Mateuszowi Warzale, Szymonowi Górskiemu oraz Michałowi Gomółce.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!

20181115_093631