ŻYCZENIA NA WAKACJE

Kończy się rok szkolny 2019/2020, rok wytężonej pracy uczniów, nauczycieli i rodziców. Przejdzie on do historii jako pierwszy w którym uczniowie przez okres ponad trzech miesięcy kontynuowali naukę w sposób zdalny. Epidemia koronawirusa skutecznie zdezorganizowała nie tylko życie szkolne. Pracowaliśmy wszyscy w nowej dla nas rzeczywistości, która wymagała od wszystkich większej dyscypliny, samodzielności i wytrwałości W krótkim czasie uczniowie i nauczyciele zostali zmuszeni do przestawienia się z tradycyjnego systemu nauczania na zdalne lekcje. Pomimo tych nieoczekiwanych trudności był to dobry rok obfitujący w sukcesy i radości, które są zasługą zarówno Was, Drodzy Uczniowie, jak i Waszych Nauczycieli, którzy przekazywali Wam swoją wiedzę, pasję i ciekawość świata. Mimo wielu przeciwności jakie spotkały uczniów, nauczycieli i rodziców rok szkolny 2019/2020 kończy się szczęśliwie. Ósmoklasiści zdali egzaminy i czekają na wyniki, a pozostali uczniowie spokojnie udają się na wakacje, by odpoczywać. Z całego serca gratuluję Wam Drodzy Uczniowie wiedzy i umiejętności, które zdobyliście mimo wielu przeszkód w mijającym roku szkolnym. Życzę, aby wakacje były okresem dobrego i bezpiecznego wypoczynku, czasem samych radosnych chwil i miłych przygód  po tym niezwykle trudnym roku nauki.
Drodzy Rodzice jesteście szczególną częścią społeczności szkolnej, którzy pomimo swoich obowiązków służbowych i rodzinnych, byli w tym trudnym czasie epidemii ogromnym wsparciem dla swoich dzieci.  Dziękuję za wszystkie podejmowane działania na rzecz społeczności szkolnej i składam gorące życzenia radości oraz wszelkiej pomyślności na nadchodzące dni. Niech dobre zdrowie i pogoda ducha zawsze pomagają Państwu w realizacji planów, a wakacje będą dla Was czasem beztroskiego wypoczynku.
Składam serdeczne podziękowanie za codzienny trud, twórczą pracę dydaktyczną i wychowawczą wszystkim nauczycielom szkoły. Wdzięczność uczniów, uznanie rodziców, niech daje Wam siłę oraz wiarę w sens trudnej pracy. Życzę pomyślności oraz szczęścia w życiu osobistym i rodzinnym.
Wszystkim z serca dziękuję i życzę bezpiecznych i słonecznych wakacji, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły w nowym roku szkolnym.
Rafał Wnęk