Zawody pływackie 2018!

W dniu 30 maja 2018 r. na basenie w Mościcach odbyły się zawody pływackie dla szkół podstawowych i gimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowało 15 zawodników, wśród nich 3 dziewczyny. W kategorii klas I-III uczniowie pływali na krótkim dystansie ok. 13 m. Każdy uczestnik ukończył swój wyścig, a byli to: Kaczak  Maksymilian, Wrona Tomasz, Gdowski Kacper, Gomółka Aleksandra, Smoleń Anna. W kategorii klas IV-VI uczniowie naszej szkoły również pokazali wysokie umiejętności pływackie. Na najwyższym podium stanął uczeń kl. VI – Bartosz Gdowski. Tuż za nim na podium stanął uczeń kl. V – Mateusz Kaczak. Piąte miejsce zajęli : Gurgul Krystian i Gomółka Michał. Gratulujemy nie tylko zwycięzcom , ale również wszystkim uczestnikom zawodów. Zachęcamy do udziału w zajęciach na basenie organizowanych przez szkołę. Dziękujemy rodzicom za pomoc w transporcie i doping dla zawodników.