Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2019/20:

Prowadzący Rodzaj zajęć Klasa Dzień Godzina
Mikrut Andżelika Zajęcia rytmiczno- taneczne I poniedziałek 1235
Prokop Monika Język angielski I środa 1235
Markiewicz Czesław Szachy I czwartek 1135
Wytrwał Jarosław Koło „Małego informatyka” I piątek 1135
Kliś Małgorzata Koło polonistyczno- matematyczne II poniedziałek 1235
Prokop Monika Język angielski II poniedziałek 1325
Kliś Małgorzata Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze II wtorek 1235
Markiewicz Czesław Szachy II czwartek 1235
Mikrut Andżelika Zajęcia rytmiczno- taneczne II piątek 1135
Wytrwał Jarosław Koło „Małego informatyka” II piątek 1035
Alicja Grzyb Koło mat- przyrodnicze III poniedziałek 1235
Prokop Monika Język angielski III poniedziałek 1325
Markiewicz Czesław Szachy III czwartek 1235
Wytrwał Jarosław Koło „Małego informatyka” III piątek 945
Mikrut Andżelika Zajęcia rytmiczno- taneczne III piątek 1235
Prokop Monika Język angielski V środa 1235
Prokop Monika Język angielski VI wtorek 1235
Rzepa Anna Koło matematyczne VI środa 1325
Ćwik Jerzy Koło biologiczne VI czwartek 1235
Krakowska Agnieszka Koło matematyczne VII czwartek 1415
Krakowska Agnieszka Koło matematyczne VIII środa 1415
Kwoka Kinga Koło języka angielskiego VIII poniedziałek 1325
Myszka Anna Zajęcia przygotowujące do konkursu VIII piątek 715
Renata Matyja konsultacje polonistyczne IV- V środa 1235
Papuga Agnieszka SKS- siatkówka dziewcząt V- VII wtorek 1400
Papuga Agnieszka SKS- siatkówka dziewcząt V- VII czwartek 1400
Rafał Wnęk SKS- siatkówka chłopców VI- VIII poniedziałek 700
Rafał Wnęk SKS- siatkówka chłopców VI- VIII piątek 700
Sajdak Debora Koszykówka dziewcząt III- IV poniedziałek
środa
1700
1630
Wojnicki Klub Sportowy
„Kyokushin” Karate
Karate I- VIII poniedziałek
środa
1830
1830
Akademia Piłkarska
LKS Dunajec
Zbylitowska Góra
Piłka nożna chłopców I-III
IV- VII
I-III
IV- VII
wtorek
wtorek
piątek
piątek
1600
1730
1600
1730
Ks. Tomasz Biernat Szkolna Grupa Misyjna III- VI środa 1830
Ks. Tomasz Biernat Katolickie Stowarzyszenie Młodych VII- VIII piątek 1900
Ks. Tomasz Biernat Zespół Szkolno- Parafialny
„Młoda Armia Zbawiciela”
VIII sobota 1030