WYSTĘP KOŁA TEATRALNEGO NASZEJ SZKOŁY

Teatr rozwija wyobraźnie i kreatywność widza w każdym wieku, kształtuje osobowość odbiorcy, rozwija umiejętności twórczej ekspresji. Teatr szczególnie dla dzieci jest wartościową formą rozrywki.

W naszej szkole od października swoją działalność rozpoczęło Koło Teatralne dla uczniów klas I-VIII prowadzone przez Panią Oliwię Rybską, absolwentkę pedagogiki, animacji kultury oraz kulturoznawstwa z długoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Spośród wielu propozycji zajęć pozalekcyjnych zajęcia te cieszyły się ogromną popularnością. Każdy uczestniczący miał okazję poczuć magię teatru- magię, która rozwija wyobraźnie, wyzwala emocję, uczy odpowiedzialności oraz pracy zespołowej.

Efektem finalnym działalności koła teatralnego było wystawienie sztuki teatralnej pt. „Zastępstwo”, którą licznie oglądnęli uczniowie naszej szkoły, wychowankowie przedszkola „ Pod Kasztanami” w Zbylitowskiej Górze oraz rodzice naszych uczniów jak również zaproszeni goście przyczyniając się do integracji środowiska szkolnego i lokalnego.

Młodzi aktorzy zagrali brawurowo swoje role a na koniec występu otrzymali gromkie brawa.

Serdeczne podziękowania dla Pani Oliwii za zaangażowanie i przygotowanie tak wyjątkowego i zabawnego show!

W tym dniu uczniowie klas I-III wprowadzając wszystkich w świąteczny nastrój zaprezentowali krótkie świąteczne inscenizacje. Nie zabrakło życzeń, śpiewu oraz tańców. Świąteczna atmosfera udzieliła się wszystkim obecnym! Dziękujemy za przybycie!

Więcej zdjęć w galerii KLIK