WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE PLASTYCZNYM „BĄDŹ BEZPIECZNY W INTERNECIE”

Z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu 2021, Biblioteka Pedagogiczna w Tarnowie zaprosiła uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu tarnowskiego do wzięcia udziału w Konkursie plastycznym „Bądź bezpieczny w Internecie”.

Klasy 1-3 miały za zadanie wykonać książeczki obrazkowe, zaś klasy 4-8 – infografikę o zasadach bezpiecznego korzystania z sieci i komputera. Głównym celem tego wyjątkowego wydarzenia było inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zapoznanie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa w sieci oraz promocja pozytywnego wykorzystywania Internetu,

Konkurs spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Liczba nadesłanych prac przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Komisja konkursowa w składzie: Aleksandra Kubisztal, Beata Kania i Karolina Nicpoń oceniła aż 129 prac!

Były wśród nich prace uczniów z naszej szkoły: Oliviera Piski z klasy 1, Zuzanny Słomskiej, Emilii Węglińskiej, Michała Króla oraz Xavierego Piski z klasy 4.

Wyróżnienie zdobyła Emilia Węglińska – gratulujemy pomysłowości oraz talentu plastycznego.

Relacja z rozdania nagród i wirtualna wystawa prac konkursowych „Bądź bezpieczny w Internecie”: https://linkd.pl/pz4mc