Uczennica klasy I członkiem Jury Dziecięcego 31 Festiwalu Filmowego

W dniach 21-29 maja odbywał się w Tarnowie po raz 31 festiwal filmowy Tarnowska Nagroda Filmowa. Podczas festiwalu Profesjonalne Jury ocenia wybrane polskie filmy, a Jury dziecięce – złożone z uczniów tarnowskich i podtarnowskich szkół i przedszkoli – ocenia wybrane bajki.

Miałam ogromną przyjemność reprezentować Naszą Szkołę w pracach Jury Dziecięcego. W czasie 4 dni obejrzeliśmy w sumie 21 bajek, spośród których wybieraliśmy najpierw zwycięzcę dnia, a następnie zwycięzcę festiwalu. Zwyciężyła bajka z serii Kuba i Śruba pt. „Fasolowa zupa”. Cieszę się ze zwycięstwa tej bajki, gdyż od początku głosowałam właśnie na nią.

Podczas uroczystej Gali w Kinie Marzenie mogłam wręczyć – wraz z moimi koleżankami z jury – nagrodę  Statuetkę „Maszki” twórcy tej zabawnej bajki.

Ola Gomółka, klasa I

tnf (1)