THE BIG CHALLENGE+

Tegoroczna epidemia COVID-19 zaskoczyła wszystkich i zmusiła do zmiany dotychczasowego systemu pracy i nauki. Nowy rok szkolny jest wielką niewiadomą. Może się zdarzyć, że szkoły będą pracować zdalnie przez jakiś czas w ciągu roku, a organizacja zajęć zmieni się z dnia na dzień. Jedno jest pewne, uczniowie muszą mieć zapewnioną ciągłość nauczania, aby kolejny rok nauki przebiegł możliwie bez zakłóceń. The Big Challenge+ łączy aplikację English Every Day oraz konkurs The Big Challenge w jeden program, który wspiera uczniów w nauce od początku roku szkolnego przez cały rok, bez względu na okoliczności.

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do przyłączenia się do tej inicjatywy.

Co to jest English Every Day?

English Every Day to aplikacja, która ma na celu zapewnienie uczniom codziennego kontaktu z językiem angielskim. Proponujemy w niej edukacyjne gry na każdy dzień, testy sprawdzające aktualny poziom uczniów oraz próbne testy konkursowe. Aplikacja zawiera wszystkie wcześniejsze gry znane z Game Zone.

Zawartość merytoryczna aplikacji została zaprojektowana w taki sposób, aby pokrywała jak największy zakres kompetencji językowych: rozumienie ze słuchu oraz tekstu pisanego, wypowiedź pisemną, przyswajanie i zastosowanie słownictwa a także ułatwiała naukę czasowników nieregularnych. Regularny trening językowy w aplikacji English Every Day ułatwi uczniom naukę, przyspieszy ich postępy, które będą mogli sprawdzać regularnie dzięki dostępnym rankingom.

Czy aplikacja English Every Day jest płatna?

Dostęp do aplikacji English Every Day jest warunkowany wyłącznie deklaracją chęci udziału szkoły w konkursie The Big Challenge na koniec roku. Od momentu kiedy nauczyciel zgłosi chęć udziału w konkursie na swoim koncie nauczyciela, aplikacja jest dostępna dla wszystkich uczniów przez cały rok szkolny.

Czy uczniowie muszą mieć założone konto, aby korzystać z aplikacji English Every Day?

Założenie konta jest niezbędne do korzystania ze wszystkich dostępnych funkcji aplikacji English Every Day, między innymi zapisywania uzyskanych wyników i śledzenia postępów.

Czy aplikacja English Every Day działa na tabletach i smartfonach?

Jak najbardziej, aplikacja English Every Day jest dostępna na systemach IOS oraz Android Aplikacja działa na tabletach oraz smartfonach.

Jak korzystać z programu?

Krok 1:

Już dziś aktywuj dostęp do English Every Day na swoim koncie ucznia.
Aby przenieść się na konto kliknij w  Magic Link: https://admin.thebigchallenge.com/pl/magic-link/7c72f5f5db481f9ebe8f60dfc679f9b4c6692e66/317864

Krok 2:
Wpisz do kalendarza datę kolejnego konkursu The Big Challenge:

12-16 kwietnia 2021