Sukcesy sportowe ucz. klasy IV Oli Sikory

10.XII.2016 r. w Tarnowie na hali TOSiR przy ul. Krupniczej odbyła się Zimowa Spartakiada Karate Shinkyokushin. Gdy większość z Was siedziała pewnie przed telewizorami, smart-fonami i tabletami uczennica naszej szkoły Ola Sikora ciężko walczyła o miejsce na podium. Rozgrywane były różne konkurencje sportowe zarówno indywidualnie jak i drużynowe.  Ola zajęła : II miejsce w skokach w worku, I miejsce w slalomie na czas, II miejsce w pająku( schodzenie po linie do szpagatu) i I miejsce w drużynowym przeciąganiu liny. W klasyfikacji ogólnej Ola okazała się najlepszą dziewczyną turnieju zdobywając największą ilość medali, tym samym powiększając swoją domową kolekcję pucharów i medali.
Wszystkie osoby chętne cały czas mogą zapisywać się do klubu a w razie pytań szukać Oli na korytarzu szkolnym.

o-1

o-3