SPOTKANIA Z PASJONATAMI

W ramach  projektu Uniwersytet Odpowiedzialny – Sieć Szkolnych Klubów Innowacji
i Przedsiębiorczości odbyły się w naszej szkole spotkania z pasjonatami, którzy opowiedzieli nam o swoich zainteresowaniach oraz o tym jak znajdują na nie czas.

Wśród zaproszonych gości byli rodzice naszych uczniów, panie Kinga Lowe, Iwona Radecka oraz Oliwia Rybska, ponadto pan Łukasz Kusion – trener piiłki nożnej, manager szkółki piłkarskiej FA Wojnicz, prezes klubu piłkarskiego Olimpia Wojnicz, pani Monika Sumara Bury – fotograf z powołania, jak również kierownik artystyczny Dziewczęcego Chóru Katedralnego „Puellae Orantes” pani Aleksandra Topor oraz ks. Władysław Pachota – założyciel i dyrygent chóru.

Relacje ze spotkań można obejrzeć tutaj KLIK

Zaś absolwenci naszej szkoły pani  Katarzyna Strzesak – pasjonatka rysowania i malowania KLIK oraz  Mateusz Warzała – pasjonat modelarstwa redukcyjnego KLIK przedstawili swoje zamiłowania w powyższych prezentacjach. Zapraszamy do obejrzenia.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy poświęcili czas i energię, by zachęcić młodych do szukania i rozwijania swoich talentów oraz za liczne rady i wskazówki dotyczące zarządzania czasem.