Ślubowanie klasy I

W piątek 13 X 2017r. w naszej szkole miała miejsce uroczystość ślubowania uczniów klasy I. Ślubowanie to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia, dlatego uroczystość miała  podniosły, a zarazem radosny charakter. Na ten dzień czekaliśmy z niecierpliwością. Przez cały miesiąc przygotowywaliśmy program artystyczny, ćwiczyliśmy wiersze, piosenki  oraz układy taneczne poloneza i twista.

Uroczystość odbyła się w sali gimnastycznej, która na ten dzień przybrała odświętny wygląd. Nie zabrakło gości, był ksiądz dziekan z księdzem wikarym, przewodniczący Rady Rodziców, przedstawiciel Stowarzyszenia Zbylitowska Góra, rodzice,  rodzeństwo, grono pedagogiczne oraz cała społeczność szkolna. Pierwszoklasiści ubrani w galowe stroje pięknie zaprezentowali program artystyczny, który został nagrodzony gromkimi brawami i licznymi pochwałami. Następnie uczniowie złożyli uroczystą przysięgę i  zostali pasowani przez pana Dyrektora za pomocą symbolicznego pióra, na uczniów naszej szkoły. Na koniec były pamiątkowe zdjęcia i poczęstunek. Każdy pierwszoklasista otrzymał pamiątkowy dyplom oraz upominki od  klasy II i pana sołtysa, za które bardzo wszystkim dziękujemy. Podziękowania należą się również rodzicom za pyszny poczęstunek i piękną balonową dekorację w naszej klasie.

Życzymy pierwszoklasistom by  każdy dzień w naszej szkole dostarczał Wam wspaniałych przygód z nauką oraz radosnych chwil w towarzystwie kolegów, koleżanek i pracowników szkoły.

Życzymy Wam również jak najlepszych ocen na pierwszym szkolnym świadectwie.

Wych. Klasy I

slub (4)

slub (10)

slub (14)

slub (22)

Wszystkie zdjęcia w galerii KLIK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *