Siatkarki szkoły podstawowej w Zbylitowskiej Górze najlepsze.!!!

Po raz drugi z rzędu siatkarki naszej szkoły / klasy IV-VI/ awansowały do Finału Powiatowego Igrzysk Dzieci w piłce siatkowej. 21.02.2019 r. w naszej szkole odbył się półfinał powiatowy, w którym wzięło udział 7 zespołów z części północnej powiatu tarnowskiego. Nasze siatkarki wygrały swoją grupę pokonując : Łętowice, Ilkowice, Wietrzychowice. W finale zmierzyły się ze szkołą z Radłowa wygrywając 2:0. Na sali panowała sportowa atmosfera, a doping kibiców pomógł w pokonaniu nawet najgroźniejszego rywala. Gratulacje dla dziewcząt !!!

Skład zespołu:

Lis Julia, Kawula Milena, Klich Sandra, Czuba Anna, Kuc Justyna, Michałek Nikola, Wrona Emilia, Sikora Aleksandra, Mirek Wiktoria, Kargula Nadia.

Trener: Agnieszka Papuga

Siatkarze naszej szkoły nie są gorsi i po wygraniu zawodów gminnych również walczą w półfinale.

22.02.2019 r. – piątek- zawody półfinałowe w Rudce. Trzymamy kciuki!!!