POWITANIE WIOSNY I UDZIAŁ W EKO PIKNIKU „Posprzątaj z nami Małopolskę”

Początek zbliżającej się wiosny nasi uczniowie wykorzystali na edukację ekologiczną połączoną z dobrą zabawą. Na dzień przed rozpoczęciem kalendarzowej wiosny uczniowie klas 1-3 postanowili poszukać oznak wiosny w Zbylitowskiej Górze. W tym dniu uczestniczyliśmy także w edukacyjnym ekologicznym pikniku, który odbył się w naszej miejscowości. Wiedząc, jak ważna jest nasza planeta i co daje nam troska o nią przyłączyliśmy się do akcji „Posprzątaj z nami Małopolskę” organizowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego oraz Urząd Gminy Tarnów i pomogliśmy w sprzątaniu naszej pięknej miejscowości. Dziękujemy wszystkim organizatorom za ciepłe i miłe przyjęcie oraz za obdarowanie naszych uczniów wspaniałymi upominkami i pysznym poczęstunkiem.