ODM … OGARNIJ DOBREM MEDYKA!

W dobie pandemii wirusa Covid – 19, nie próżnuje Rada Rodziców działająca przy Szkole Podstawowej im. KEN w Zbylitowskiej Górze! Pomysłodawcy Wielkanocnego Projektu ODM 2020 (Ogarnij Dobrem Medyka) sprawili wielką radość Służbie Medycznej Tarnowskiego Pogotowia! W ramach wspomnianej akcji, Rada Rodziców Naszej Szkoły, przygotowała Wielkanocne Śniadanie wyświadczając wdzięczność wobec pracy Medyków działających na „pierwszej linii frontu” w walce z Koronawirusem.


Pomysł Rady Rodziców cieszył się wielkim entuzjazmem wśród instytucji pozaszkolnych, które ochoczo wsparły projekt, dlatego szczególnie dziękujemy za wsparcie restauracji Bistro, która przygotowała Wielkanocny Posiłek, Zakładowi Przetwórczo-Handlowemu Wyższego Seminarium Duchownego w Błoniu wraz z Ks. Piotrem Barczykiem, za wędliny na Świąteczny Stół, oraz Parafii p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Zbylitowskiej Górze za pomoc i duchowe wsparcie akcji!

Bezinteresownie poświęciliście Swój czas w trakcie Świąt i przygotowaliście jak zwykle kulinarne cuda. Jeśli prawdą jest że każdy dobry uczynek okrąża Ziemię i wraca z podwojoną siłą to będziecie żyć po milion lat w zdrowiu i szczęściu – tego Wam życzymy.


Razem możemy Więcej!