NIECH ŻYJE BAL! ZABAWA KARNAWAŁOWA W NASZEJ SZKOLE

Jak co roku w karnawale wybieramy się na bale…Tę tradycję celebruję również nasza szkoła.

Na pięknie udekorowanej sali gimnastycznej odbyła się zabawa karnawałowa dla uczniów klas I-V. Zaroiło się od spidermanów, piratów, rycerzy, policjantów, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, klaunów, czarodziejów… Były wróżki, księżniczki, koty, motyle, różne inne stwory i dziwadła… Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom jak i prowadzącym. Wychowawcy klas bawili się wspólnie z dziećmi, a w klasach uczniowie zjedli poczęstunek przygotowany przez rodziców i opiekunów. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. O odpowiedni nastrój i klimat balu zadbał pan Krzysztof Krzemień. Dziękujemy za wspaniałe taneczne zabawy, muzyczną oprawę, efekty świetlne i dymne!

Rodzicom, którzy przygotowali słodki poczęstunek oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza zabawa karnawałowa udała się – serdecznie dziękujemy!