Modern technology- szkolny konkurs j. angielskiego.

Za nami kolejny szkolny konkurs języka angielskiego. Tym razem sprawdzaliśmy znajomość jakże przydatnego w dzisiejszych czasach słownictwa związanego z komputerami i ich użytkowaniem. W konkursie zaadresowanym w zasadzie dla uczniów klasy V i VI niespodziewanie zaskoczył nas Bartosz Gdowski z klasy IV. Był  najmłodszym uczestnikiem i udało mu się zająć zaszczytne III miejsce razem  z Filipem Łabuzem z klasy VI. Na II miejscu uplasował się Szymon Górski z klasy V. Rywalizacja była bardzo zacięta; zdobwcy I miejsca wyprzedzili Szymona tylko 1 punktem. Gratulujemy zwycięzcom: Dominice Markowicz z klasy V i Adrianowi Solakowi z klasy VI. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Ewa Dębska