BETLEJEMSKIE ŚWIATŁO POKOJU W KOŚCIELE

To już 27 raz zuchy i harcerze są strażnikami światła, które jest symbolem nadziei i pokoju między narodami. Tegoroczne hasło akcji brzmi ,,W Tobie jest światło’’. Cieszymy się , że możemy kontynuować tę tradycję i nieść tę dobrą nowinę do naszej parafii.

Szczególnie dziękujemy Księdzu Tomaszowi, który tak pięknie gra i zawsze chętnie nam pomaga.

Zuchy z kl.II i druhna Barbara Rybska

bparafia (2)

bparafia (4)

bparafia (1)

bparafia (9)

bparafia (10)

Koszykarskie sukcesy !!!

W grudniu 2017 r. reprezentacja dziewcząt naszej szkoły wzięła  dwukrotnie udział w rozgrywkach piłki koszykowej. Pierwsze zawody odbyły się w Tarnowcu i były to rozgrywki o mistrzostwo Gminy Tarnów. Po zaciętych meczach dziewczęta wywalczyły II miejsce, zdobywając srebrne medale.

Kolejne rozgrywki to Turniej o Puchar Prezydenta miasta Tarnowa organizowany przez Pałac Młodzieży w Tarnowie. Składa się on z kilku etapów. W I etapie dziewczęta zajęły 5 miejsce. W II –  również 5 na 16 startujących drużyn. Jest to bardzo duży sukces, gdyż wiele zawodniczek  z innych szkół trenuje piłkę koszykową. Wśród naszych  zawodniczek trenerzy dostrzegli  nowe talenty, zachęcając dziewczęta do treningów piłki koszykowej!

Na kolejny turniej pojadą już młodsze dziewczęta z klas IV i V. Mamy nadzieję, że i one odniosą sukces.

Skład reprezentacji na turnieju w Tarnowie: Ziaja Oliwia, Klich Magdalena, Matyjasik Weronika, Knapik Aleksandra, Krzemień Dorota, Kawik Amelia. W zawodach gminnych oprócz w/w zagrały: Tadel Martyna, Bobro Martyna, Czuba Anna, Kuc Justyna, Smoleń Nikola.

kosz (2)

kosz (3)

kosz (5)