Zabawa karnawałowa kl.4-6

We wtorek 24.01.2017 r. uczniowie klas IV-VI, w przebraniach i strojach karnawałowych przybyli na bal dyskotekowy. Pięknie udekorowana sala łańcuchami, które zostały wykonane w konkursach klasowych, kolorowe światła i lasery sprawiły niepowtarzalny nastrój. Dla uczniów przygotowano szereg konkursów min. taniec na gazecie, taniec z balonikiem, rzuty papierowymi śnieżkami do bałwanka i narciarza. Uczniowie razem bawili się i śpiewali przeboje min. Zenka Martyniuka. Podziękowania dla opiekunów P.R. Matyja, P.E. Woskowicz i P. J. Wytrwała za organizację i prowadzenie zabawy. Szczególne podziękowania dla Matiego Kaczaka z kl4 za muzykę i przeboje karnawałowe, które porwały uczniów do szampańskiej zabawy i śpiewu.

Wych. klas 4-6

zbk (1)