TYDZIEŃ KULTURY W NASZEJ SZKOLE

Zgodnie z tradycją naszej szkoły oczekując na nadejście wiosny prezentowaliśmy swoje zdolności i umiejętności podczas licznych konkursów. Każdy uczeń mógł indywidualnie wykazać się swoją wiedzą walcząc o tytuł ,,Omnibusika szkoły’’. Swoje zdolności można było zaprezentować podczas konkursu ,,Mam talent’’. Predyspozycje aktorskie widoczne były w czasie konkursu recytatorskiego, któremu towarzyszyły  piękne wiosenne stroje. To była prawdziwa uczta dla oka i ucha. Ci uczniowie  którzy szczególnie lubią polską ortografię mogli wykazać się jej znajomością podczas konkursu ortograficznego. Nie zabrakło też miejsca dla talentów plastycznych. Dzieci mogły przedstawić dowolną techniką fantastyczną postać ,,Pani  Wiosny’’. Wszystkie te prace zdobią naszą szkołę. Odbył się też konkurs czytelniczy. Dobrze że są w naszej szkole dzieci , które tak lubią czytać !Teraz wszyscy uczestnicy czekają na ogłoszenie wyników i oczywiście na zasłużone nagrody.
Kl.I-III

Reszta zdjęć w galerii kliknij TUTAJ