ŚWIĘTO RODZINY W KLASIE II A

Dnia 13 czerwca 2016r. cała nasza klasa wraz z rodzicami i rodzeństwem spotkała się  na boisku LKS Dunajec na „KLASOWYM  PIKNIKU  RODZINNYM”.

Naszą uroczystość rozpoczęliśmy od pięknych występów dzieci. Były wzruszające wiersze, piosenki, tańce, kwiaty dla Mam oraz słodki poczęstunek i pyszne pieczone kiełbaski. Było bardzo miło i sympatycznie. W ten sposób dzieci pięknie dziękowały swoim rodzicom za ich miłość, dobre serce i uśmiech. Po części artystycznej rozpoczęło się wspólne biesiadowanie, zabawy i rozgrywki sportowe. Największą atrakcję zapewnili nam rodzice Emilki i Patrycji, którzy przyjechali na  motokrosach i wszystkim chętnym  dzieciom urządzili wspaniałe przejażdżki. Cały czas dopisywała nam piękna  pogoda i dobre humory. Spotkanie przebiegło w miłej i rodzinnej atmosferze.

Uczniowie kl. II a i wych. Alicja Grzyb

1 (1)