Sukcesy w konkursach j.angielskiego

W tegorocznej edycji konkursu języka angielskiego Spelling Competition  organizowanego przez Samorządowe Centrum Edukacji w Tarnowie i SP w Zgłobicach sukces odniosła uczennica klasy V Aleksandra Kucharska zajmując III miejsce.
Ponadto naszą szkołę godnie reprezentowali Dominika Markowicz i Szymon Górski, osiągając bardzo dobre wyniki. Gratulujemy!
Kilka dni wcześniej uczniowie naszej szkoły wzięli udział w I Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Angielskiej English Song w SP nr 1 w Woli Rzędzińskiej. Występy Madzi Klich  z klasy IV, Oli Kucharskiej z klasy V i Patryka Poręby z klasy VI były na naprawdę wysokim poziomie i podobały się publiczności. Nasi reprezentanci opanowali tremę i pokazali się z jak najlepszej strony a  przy okazji dobrze bawili. Impreza przebiegała w miłej atmosferze i była także okazją do spotkania przyjaciół i znajomych z innych szkół.

Organizatorom  gratulujemy pomysłu, dziękujemy za zaproszenie i polecamy się w przyszłym roku .

Ewa Dębska

2 (1)