Sukces Emilki w Gminnym Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym.

W Zespole Szkół Publicznych w Koszycach Wielkich miało miejsce rozstrzygnięcie Gminnego Międzyświetlicowego Konkursu Plastycznego na najpiękniejszą wielkanocną kartkę. Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas I-III szkół podstawowych, uczęszczający do świetlic z terenu gminy Tarnów.

Naszą grupę świetlicową reprezentowały : Emilia Węglińska z kl. I, Lena Wójcik z kl. III oraz Sabina Janiec z kl. III.  Komisja konkursowa przy ocenianiu prac zwracała szczególną uwagę na pomysłowość i oryginalność wykonanych kartek oraz samodzielny wkład uczniów.

W dniu 23 marca nastąpiło wręczenie nagród laureatom tego świątecznego konkursu. Wśród nich znalazła się wychowanka naszej świetlicy Emilia Węglińska z klasy I, która zdobyła III miejsce. Emilce, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!.

Anna Sowa