Puchar Wójta Gminy Tarnów w narciarstwie zjazdowym.

W piątek 3.03.2017 r. pięcioro uczniów z naszej szkoły z klas IV-VI pod opieką Pana Wytrwała wyruszyło do Krynicy na zawody Gminne w narciarstwie zjazdowym. Piękna słoneczna pogoda, śnieg na stoku i sportowa rywalizacja sprawiły, że uczestnicy wyjazdu byli w wyśmienitych humorach. Miło nam zakomunikować o naszych sukcesach. W kategorii dziewcząt Magda Klich klasa V zajęła 1 miejsce w kategorii chłopców Michał Gomółka z klasy IV zajął 2 miejsce. Sukces naszych zawodników jest tym większy, ponieważ zawody były rozgrywane w kategorii Open czyli szkoła podstawowa rywalizowała razem z gimnazjum. Pozostałe nasze zawodniczki z klasy VI Dominika Markowicz i Katarzyna Cholewa zajęły miejsca w pierwszej 10 startujących.Gratulacje należą się również Mateuszowi Kaczakowi z klasy IV, który w kategorii chłopców w rywalizacji z gimnazjalistami również znajdował się w pierwszej dziesiątce.

GRATULACJE !!! Do zobaczenia za rok.

s (3)

s (4)