Klasy I-III

– XII  Gminny Konkurs poświęcony Papieżowi Janowi Pawłowi II    (klasy I-III)

W konkursie plastycznym: Aleksandra Gomółka I miejsce

– Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Józefy Frysztakowej (klasy I-III)

w konkursie recytatorskim: Tomasz Wrona I miejsce

w konkursie plastycznym: Patrycja Maziarz II miejsce, Nikola Michałek III miejsce

– Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny  Kartka Świąteczna – Wielkanoc 2017

w kategorii klas III Patrycja Mirek miejsce III

– Konkurs Ogólnopolski Stypendiada 2016 dla klas II i III

Konkurs matematyczny Plusik

klasa II: I miejsce (laureat) –  Kacper Lasko

klasa III: I miejsce (laureat)-  Kacper Czochara.

Wyróżnienia:  Krystian Matyjasik, Filip Markowicz, Mateusz Trojanowski

Konkurs czytelniczy Abecadło

klasa III: wyróżnienia : Sandra Klich, Norbert Baran, Gabriel Miłkowski

Konkurs plastyczny Plastuś

Klasa III: I miejsce (Laureat) – Kornelia Gąsior. Wyróżnienie:  Sandra Klich

-Kangur Matematyczny- wyróżnienia: Julia Lis i Kacper Czochara

– IX Przegląd Kolęd i Pastorałek Gore Gwiazda Jezusowi-Laureat: zespół Świąteczne Gwiazdki w składzie: Kasia Krzemień, Julka Jarosińska, Jagoda Grochola, Ania Szatko, Julka Lis

– Artystyczny Festiwal Integracyjny organizowany przez SOSW w Zbylitowskiej Górze- Grand Prix Klasa I

Ponadto nasi uczniowie godnie reprezentowali szkołę w kolejnych konkursach i zawodach sportowych:

– Gminny konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej w Zgłobicach

– Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej w Woli Rzędzińskiej

– Zawody pływackie o Puchar Wójta Gminy Tarnów

– Międzypowiatowy  Konkurs Ortograficzny dla klas I-VI organizowany przez SCE w Tarnowie

– Gminny Konkurs Czytelniczy

– II Międzyszkolny Przegląd Zespołów Tanecznych i Cheerleaders  DANCE MA SENS w Woli Rzędzińskiej

– konkurs plastyczny Kominiarz Strażnikiem Bezpieczeństwa Twojego Domu organizowany przez Krajową Izbę Kominiarzy

– Ogólnopolski Program Soki i Musy  –  witaminy w Smartformie

Klasy IV – VI

I miejsce Szymon Górski w konkursie literackim Twórcze wakacje organizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Tarnowie i wydawnictwo Ambaje

–  awans do etapu rejonowego Małopolskiego  Konkursu Języka Angielskiego dla klas IV-VI Szkół Podstawowych: Zuzanna Niewola, Aleksandra Kucharska, Dominika Markowicz, Szymon Górski, Katarzyna Cholewa i Mateusz Warzała

– I miejsce Szymon Górski, III miejsce Aleksandra Kucharska w XIV Międzypowiatowym Konkursie Języka Angielskiego dla klas V i VI Spelling Competition w Zgłobicach; (ponadto awans do finału: Dominika Markowicz, Zuzanna Niewola i Mateusz Warzała)

– I miejsce Aleksandra Kucharska, II miejsce Zuzanna Niewola w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego You’re Simply the Best w Jodłówce Wałkach;

– I miejsce w V Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych Let’s Celebrate English! w Tarnowie drużyna: Zuzanna Niewola, Aleksandra Kucharska i Szymon Górski (zawodniczka rezerwowa: Dominika Markowicz)

– Bardzo dobre wyniki w ogólnopolskim internetowym konkursie języka angielskiego Understand  sprawdzającym umiejętność słuchania ze zrozumieniem: Mateusz Warzała oraz Dominika Markowicz.

-Memory Master: ogólnopolski konkurs języka angielskiego sprawdzający znajomość słownictwa;

Laureaci II stopnia:  Michał Gomółka, Mateusz Kaczak, Aleksandra Sikora,

Kinga Mydlarz,  Aleksandra Kucharska, Szymon Górski

Laureaci III stopnia:  Emilia Wiktor, Przemysław Szarkowicz, Jakub Kucharski,

Krzysztof Górski, Mateusz Warzała, Bartosz Gdowski,

Bartłomiej Maziarz, Zuzanna Niewola.

Wyróżnienia:              Zuzanna Pabian, Szymon Rybski, Karol Jachym,

Weronika Matyjasik,   Kamil Proc, Dominika Markowicz, Aleksandra Kowal

-II miejsce Aleksandra Kucharska, V miejsce Zuzanna Niewola i wyróżnienie Szymon Górski w I Międzyszkolnej Olimpiadzie Języka Angielskiego dla klas VI w Krakowie;

– awans do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Humanistycznego: Szymon Górski;

– I miejsce Szymon Górski, II miejsce Damian Janiec w II Gminnym Konkursie Informatycznym Mistrz Kodowania Scratch  w Zbylitowskiej Górze;

– Wyróżnienia: Szymon Górski i Damian Janiec w Konkursie Informatycznym Rysowanie przez Losowanie organizowanym przez Polskie Towarzystwo Informatyczne O/małopolski;

– II miejsce Krzysztof Górski, III miejsce Szymon Rybski w konkursie plastycznym Laurka dziękczynna dla św. Jana Pawła II w ramach XII  Gminnego Konkursu poświęconego Papieżowi Janowi Pawłowi II;

– I miejsce Martyna Bobro, wyróżnienie: Emilia Wrona w konkursie plastycznym Majowy Tarnów w ramach Gminnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Józefy Frysztakowej;

– II miejsce – zespół składzie: Aleksandra Kowal, Szymon Górski, Dominika Markowicz w Gminnym Konkursie Literackim Twórczość Henryka Sienkiewicza;

– wyróżnienia w Ogólnopolskiej Stypendiadzie Polonistycznej:

Konkurs Czytelniczy: Dominika Markowicz, Michał Gomółka

Konkurs Literacki: Michał Gomółka, Emilia Wiktor

Konkurs Ortograficzny: Dominika Markowicz, Aleksandra Kucharska

– Gminny Konkurs Czytelniczy Wiosna z Książką: w kat. klas VI Szymon Górski I miejsce; w kategorii drużynowej reprezentacja SP KEN—I miejsce;

– dyplomy laureatów Szymon Górski i Dominika Markowicz, wyróżnienia Sebastian Miłkowski  i Mateusz Kaczak w konkursie przyrodniczym Galileo.

– XII Gminne Zawody Pływackie o Puchar Wójta Gminy Tarnów:
w kategorii Młodzik: Katarzyna Cholewa I miejsce, Mateusz Kaczak III miejsce;
– awans do etapu wojewódzkiego konkursu matematycznego Nad Wisłą –  organizowanego przez Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki: Krzysztof Górski, Przemysław Szarkowicz;

-XII Gminne Zawody Pływackie o Puchar Wójta Gminy Tarnów:

w kategorii klas IV-VI dziewczęta: Katarzyna Cholewa I m., Aleksandra Kowal IV m.

w kategorii klas I-III dziewczęta: Julia Dychtoń V miejsce,

w kategorii klas IV-VI chłopcy: Mateusz Kaczak III miejsce, Bartosz Gdowski Vm.

– Zawody narciarskie o Puchar Wójta Gminy Tarnów:

w kategorii Open czyli szkoła podst. rywalizowała razem z gimnazjum dziewczęta-

Magdalena Klich I miejsce

w kategorii Open czyli szkoła podst. rywalizowała razem z gimnazjum chłopcy-

Michał Gomółka II miejsce

– Zawody gminne: Mini koszykówka dziewcząt III miejsce; Mini siatkówka dziewcząt IV m.

Mini piłka ręczna dziewcząt  V miejsce, Mini siatkówka chłopców IV miejsce, piłka nożna chłopców IV miejsce

– Puchar Tarnowa MTB Zbylitowska Challenge –Rodzinny Piknik Rowerowy, kat. dziewcząt 14 lat

Katarzyna Cholewa I miejsce, Aleksandra Kowal II miejsce, Martyna Ziemian III miejsce

 

Nasi uczniowie godnie reprezentowali szkołę w kolejnych konkursach i zawodach sportowych:

– Towarzyskie Zawody Jeździeckie o Puchar Lewady

– Małopolski Konkurs Matematyczny

– XVIII Przegląd Poezji i Pieśni Patriotycznej organizowany przez Polskie Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół-Świat Pracy” w Tarnowie (zasięg regionalny) – udział uczniów z klasy V i VI

– VII Gminny Festiwal Pieśni i Piosenki Patriotycznej w Zgłobicach- udział uczniów z klasy V i VI

– I Ogólnopolski Festiwal Piosenki Niezłomnej (eliminacje regionalne w Koszycach Małych)- udział uczniów z klasy V i VI

– Halowa piłka nożna dziewcząt, Mini piłka ręczna chłopców,  Halowa piłka nożna chłopców