Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Dzieckiem być…”

Wyróżnienie dla Kamili Iwanickiej z klasy 5a w VII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Dzieckiem być…”: „Płonie ognisko i szumią knieje…” objętego Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Tarnowa. Konkurs zorganizowany był przez Zespół Szkół Plastycznych w Tarnowie.

Laureatami II etapu konkursu zostali: Emilia Kaczor oraz Norbert Baran

Na I etap konkursu wysłano 16 prac ze szkoły. II etap konkursu odbył się w 12 lutego 2019r. Wybrani przez komisję konkursową uczniowie uczestniczyli w czterogodzinnych warsztatach, podczas których pod kierunkiem artystów plastyków wykonali pracę zgodną z tematyką konkursu. „Młodziki” namalowali prace batikową.

Dnia 1 marca 2019 roku o godz. 12.00, nasi laureaci brali udział w uroczystości rozdania nagród, dyplomów oraz wernisażu prac z II etapu konkursu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!

A.Zając

IMG-5281