Klasa V w Parku Linowym.

We wtorek 26 września klasa V,  wraz z wych. klasy i Panią Agnieszką Papugą, wyruszyli na klasowe ognisko do Parku Linowego w Zawadzie. Wyprawa okazała się bardzo udana. Uczniowie po szkoleniu zostali ubrani w odpowiedni sprzęt i ruszyli na trasę wspinaczkową. Po pokonaniu lęków i obaw, uczniowie w koronach drzew, przechodzili po linach i zjeżdżali w dół tzw.”tyrolką”.

Po emocjach wspinaczkowych, przyszedł czas na wspólne ognisko i pieczenie kiełbasek. Sztuka rozpalania ogniska i utrzymania ognia, przy mokrym drewnie okazała się trudnym wyzwaniem zakończonym pełnym sukcesem.

Ostatnim punktem wspólnego pobytu, była nauka strzelania z łuku. Uczniowie po przeszkoleniu, mogli pochwalić się swoim „sokolim okiem” i wyciągać strzały ze środka tarczy.

Bardzo nam się podobało i nie możemy doczekać się następnego „wypadu” poza szkołę.

Wych. Klasy Jarosław Wytrwał

szs (3)